Touhy , radosti návody ke splnění životních snů a přání
Zákon č. 145/2010 byl zrušen a nahrazen zákonem č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru - s účinností od 1.12.2016.

Hlavní důvody pro pořízení vlastního bydlení

Koupě bytu nebo domu pro naprostou většinu lidí znamená dlouhodobý úvěr. Někteří občané mají obavy ze zadlužení. Nákup vlastní nemovitosti však patří mezi „dobré dluhy“.

  Vlastní bydlení přináší jistotu

Při bydlení v podnájmu nemáme žádnou jistotu. Majitel bytu nám může ze dne na den oznámit, abychom si hledali bydlení jinde. Zpravidla bývá ve smlouvě uzavřena výpovědní lhůta, což může být krátká doba na hledání nového bydlení. V časové tísni často uděláme chybu ve výběru nemovitosti nebo podnájmu. Rodinná změna majitele (např. rozvod) může být byt potřeba velmi rychle a nájemci nejsou v radostné situaci.

Peníze využijme na splácení úvěru

Peníze navíc, které musíme v případě podnájmu platit majiteli, se dají využít lépe.  Při investici do vlastního bydlení se tyto peníze využijí ke splácení úvěru. Pořízením vlastní nemovitosti tak můžeme mít např. za 25 let zaplacený náš byt. V opačném případě, když zůstaneme v podnájmu, si za 25 let pořídí další byt náš pronajímatel.

Čerpáme finanční výhody

Správným výběrem nemovitosti finančně získáváme. Nemovitosti v dobrých lokalitách se v dlouhodobém horizontu zhodnocují. Zaplacené úroky na hypotéce si můžeme navíc odečíst z daňové povinnosti. Do kalkulace celkové ceny hypotéky je vhodné zahrnout i tento aspekt. Prodejem nemovitosti v penzi a pořízením menší, můžeme v případě nutnosti získat potřebný finanční polštář v důchodu.

Bydlením si plníme své sny

Ve vlastním bytu nebo domku si můžeme vše zařídit podle našich představ. Upravíme si naše bydlení, abychom se cítili skvěle a doma vždy načerpali dostatek nové energie a odpočinuli si. I když máme super pronajímatele, který nám umožní rekonstrukce dle našich představ, tak se nám tento způsob prodraží. I když se nám některé drobné investice zdají zanedbatelné, tak jsou to v podstatě „vyhozené“ peníze, protože můžeme již za pár let (nebo měsíců) hledat nový podnájem.

Pocit, že žijeme ve vlastním je k nezaplacení

Osobní vlastnictví nám přináší svobodu, nezávislost a prima náladu. Moci si v bytě nebo nemovitosti dělat, co chceme, je zkrátka bezva. 

Účetnictví a finance

Poskytujeme externí účetní a daňové služby rychle a spolehlivě

Zajišťujeme kompletní účetní a daňový servis pro podnikatele a OSVČ

Nemáte na daně?  Zajistíme vám výhodný úvěr i pro vaše podnikání!

vedení účetnictví

daňová optimalizace a poradenství

pro řemeslníky, služby, obchod

daňová přiznání

výhodné financování vašeho podnikání - bez dokládání a jednoduše!

cena dohodou, většinou paušální měsíční částkou, nejnižší cena na trhu

Pro přesné vedení účetnictví využíváme specializované účetní a daňové programy

Refinancujte s námi půjčky a hypotéky

 Proč platit zbytečně vysoké splátky?

Máme pro vás řešení, převeďte si půjčky k nám a ušetřete

Co potřebujete vědět:

půjčíme vám až 1 000 000 Kč bez zajištění nemovitostí

rychlé posouzení a rozhodnutí do 24 hodin

úvěr bez poplatku za poskytnutí a zpracování úvěru

volitelná výše splátek a doba splácení až 22 let

bez akontace

 Radost z krásnějšího domova budete mít dřív, než si dnes myslíte. Vlastně už začněte zvát hosty na oslavu nové kuchyně či rekonstrukce bytu.

Český trh s hypotékami silně roste. Přispívají k tomu především nízké úrokové sazby, které se už nevídaně dlouho drží na úplných minimech. Už i v televizi se mluví o tom, jak je možné hypotéku použít jako investici a zajistit se na stáří. Vyznat se v možnostech na dnešním trhu je poměrně zdlouhavý a složitý proces. A proto jsme tady my a pomůžeme Vám najít ideální financování Vašich projektů.

Umíme i do 1 000 000,- půjčky na bydlení bez zástavy nemovitosti 

Pročištění trhu s půjčkami

Díky změnám se klienti bank a nebankovních finančních společností dostali do výrazně silnějšího postavení. Mezi hlavní změny patří přísnější podmínky pro poskytovatele úvěrů, stanovení maximální hranice sankcí za nesplácení půjček a zrušení rozhodčí doložky. Zákon se nově vztahuje také na půjčky do 5 000 Kč. Další změnou je změna kontrolního orgánu nad nebankovními společnostmi. Českou obchodní inspekci (ČOI) vystřídá Česká národní banka (ČNB).Splňte si svůj sen o bydlení

Bankovní úvěry a hypotéky jsou nejlepším možným řešením v oblasti úvěrových produktů. V rámci vyřízení hypotéky jsme schopni Vám zprostředkovat nejen úvěr, ale pomůžeme s převodem nemovitosti, jednání s katastrálními úřady, právní služby nebo třeba jednání se zajištěnými věřiteli a exekutory. 

Jsme schopni realizovat bankovní úvěry a hypotéky na té nejvyšší úrovni a řešit i obtížnější případy jako nákup nemovitosti v dražbě, nebo od insolvenčního správce.

Jedná se o úvěry se zástavou nemovitosti i bez ní

Žadatelé o tyto produkty musí splňovat podmínky bonity dané instituce

Žádost je zdarma a nezávazná, klient nabídku nemusí přijmout 

Srovnání dvou totožných půjček

100 000 Kč Půjčka s úrokem 11 % Půjčka s úrokem 6,9 %
za 5 let splácení zaplatíte včetně poplatků 134 364 Kč 118 524 Kč
částka zaplacená navíc nad 100 000 Kč 34 364 Kč 18 524 Kč

Tím že se pan Mazaný svěřil do rukou kvalitního úvěrového specialisty ušetřil přes 16 000 Kč.

Tyto stránky neposkytují radu podle ustanovení § 85 odst. 1 zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru.
  Samostatně neposkytujeme žádné finanční služby, pouze spojujeme zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .